• Pripojte sa k našim kanceláriám

Máte talent a ambíciu! Výborne!

Práve vás potrebujeme! Príďte a staňte sa súčasťou rozvoja globálneho logistického lídra zaviazaného prispievať k udržateľnej budúcnosti. Príďte do spoločnosti FM Logistic a ovplyvnite jej rozširovanie.

Vaša kariéra v spoločnosti FM Logistic

 • Zmysluplné výzvy

  Dodávateľské reťazce a logistika zohrávajú základnú a centrálnu úlohu v našich ekonomikách a spoločnostiach a pomáhajú budovať udržateľnejší svet.<br />

 • Inovatívne prostredie

  Sme spoločnosťou, ktorá sa zaviazala poskytovať bezpečné prostredie a zlepšiť naše pracovné podmienky vďaka inováciám v oblasti zdravia a blaha našich tímov.

 • Tímová spoločnosť

  Podpora našich tímov je našou každodennou úlohou. Sme medzinárodnou a inkluzívnou komunitou. Spoločne sme silnejší a veríme, že spolupráca je kľúčom k úspechu.

 • Kariérne príležitosti

  Naše dynamické priemyselné odvetvie ponúka mnoho príležitostí na vzdelávanie a skutočný kariérny rozvoj vďaka progresii alebo pracovnej mobilite s atraktívnymi výhodami a príplatkami.

 • Mimoriadna skúsenosť zamestnanca

  Vďaka našej korporátnej kultúre máme voči našim zamestnancom rešpekt a ohľaduplnosť. V dôsledku toho majú všetky naše platformy špecifický miestny tím, od ľudksých zdrojov až po manažment, na podporu každodenných činností.

Ponúkame

 • Mobilita

  V spoločnosti FM Logistic chceme ponúkať rôzne výzvy a podporovať našich zamestnancov, aby využívali nové príležitosti v rámci skupiny. V dôsledku toho sme zaviedli podporné opatrenia na podporu a propagáciu internej mobility našich zamestnancov.

 • Vzdelávanie

  Keďže sme sa zaviazali dbať o rozvoj našich zamestnancov, vytvorili sme našu vlastnú korporátnu univerzitu: FM University.

  Podpora prevádzkovej a manažérskej výnimočnosti, prvotriedne vzťahy so zákazníkmi a inovácie: FM University dopĺňa už vytvorené komplexné vzdelávacie programy organizované školiacimi tímami v 14 krajinách. Bez ohľadu na vašu pracovnú pozíciu a kariérne plány máme k dispozícii medzinárodné vzdelávacie programy, ktoré vyhovujú vašim rozvojovým príležitostiam a umožňujú vám spolupracovať s kolegami z iných krajín v bohatom multikultúrnom prostredí skupiny. Pridajte sa teda k našej skupine talentov a staňte sa budúcim lídrom spoločnosti FM Logistic!

Hľadáte prácu? Pridajte sa k nám!

 • Začnite svoju kariéru

  Patríte medzi mladé talenty, ktoré hľadajú miesto, kde môžu rozvíjať svoju kariéru? Spoločnosť FM Logistic vás bude podporovať od začiatku!

  Objavte
 • Zapojte sa do našich operácií

  Chcete byť súčasťou dodávateľského reťazca budúcnosti? Objavte nové príležitosti ako operačný pracovník spoločnosti FM Logistic!

  Objavte