• Začnite svoju kariéru

  Máte talent a ambíciu? Výborne!

Máte talent a ambíciu? Výborne!

Práve vás potrebujeme! Príďte a staňte sa súčasťou rozvoja globálneho logistického lídra zaviazaného prispievať k udržateľnej budúcnosti. Príďte do spoločnosti FM Logistic a ovplyvnite jej rozširovanie.

Prevádzkové alebo podporné funkcie? Skladové hospodárstvo, preprava, co-packing? Predaj, ľudské zdroje, financie, právne záležitosti, marketing, metodika? Čakajú na vás rôzne pracovné pozície a úžasný kariérny rozvoj.

V spoločnosti FM Logistic neexistuje štandardná kariérna cesta. Vaša kariéra závisí od vášho rozhodnutia!

5 dôvodov, prečo pracovať práve u nás

 • Zaujímavé úlohy a výzvy

  Prispejte k nášmu medzinárodnému rozvoju prostredníctvom transformácie a inovácie, ktoré budú vyhovovať meniacim sa potrebám našich zákazníkov, nárastu e-obchodu a multikanálovej distribúcii.

 • Prispôsobený náborový proces

  Chceme, aby ste sa každý deň cítili súčasťou spoločnosti FM Logistic. V dôsledku toho sme radi, že môžeme osláviť váš príchod vďaka prispôsobenému náborovému procesu určenému práve pre vás

 • Priateľské podporujúce prostredie

  Pridajte sa ku globálnej skupine, ktorá si zachovala svoje rodinné dedičstvo tým, že dbá o úspech a blaho svojich zamestnancov a snaží sa o vytvorenie podporujúceho prostredia.

 • Podporujúci manažment

  Ako súčasť dynamického tímu budete môcť spolupracovať na širokej škále projektov, mať absolútnu samostatnosť a využívať výhody privilegovaných kontaktov a podporu špeciálneho manažéra a poradcu ľudských zdrojov

 • FM University, vzdelávacie stredisko

  Vzdelávanie nekonči nikdy, v dôsledku toho ponúkame našim zamestnancom našu vlastnú internú univerzitu a mnoho príležitostí na zrýchlenie kariérneho postupu pre talenty

Naše programy pre mladé talenty

 • International

  Future Moves, náš medzinárodný absolventský program

  Ak ste mladý profesionál, ktorý chce naštartovať svoju medzinárodnú kariéru, prišli ste na správne miesto! Program Future Moves ponúka jedinečnú príležitosť pracovať 24 mesiacov na veľkých projektoch v medzinárodnom prostredí.

 • International

  Medzinárodný program pre stážistov (VIE)

  Máte menej ako 28 rokov a ste občanom členského štátu Európskej únie alebo inej krajiny v Európskom hospodárskom priestore? Medzinárodný program pre stážistov VIE (Volontariat international en entreprise) je hlavnou referenciou pri štartovaní medzinárodnej kariéry.

 • International

  Stáž a duálne vzdelávanie

  Spoločnosť FM Logistic vďaka svojim skúsenostiam a ambícii ponúka privilegovaný program pre študentov prostredníctvom stáže a duálneho vzdelávania. Využite výhodu rozsiahlej vzdelávacej skúsenosti, ktorá vám umožní skombinovať osobný aj profesionálny rozvoj.

 • Poland

  Program 100 najlepších mladých v Poľsku

  Program 100 najlepších mladých, ktorého cieľom je získať najlepších mladých študentov pre dodávateľský reťazec, je program vytvorený mnohými hráčmi, ktorých privilegovaným partnerom je aj spoločnosť FM Logistic. Jeho cieľom je podporovať mladé talenty a rozvíjať ich znalosti a praktické skúseností prostredníctvom rôznych výziev pod dohľadom našich mentorov.

 • Russia

  Future Makers v Rusku

  Využite mimoriadnu príležitosť, aby ste sa z mladého absolventa stali za pár rokov manažérom hlavných oddelení v sídle spoločnosti v Rusku, alebo riaiteľom prevádzkovej poddivízie v logistickom sklade

 • France

  Miesto pre rozvoj mladých absolventov vo Francúzsku

  Staňte sa členom nášho budúceho manažérskeho tímu vo Francúzsku a pridajte sa k skupine našich talentov po dobu 30 mesiacov a pracujte na zaujímavých úlohách a prevádzkových či špecializovaných projektoch.

Hľadáte prácu? Pridajte sa k nám!

 • Zapojte sa do našich operácií

  Chcete byť súčasťou dodávateľského reťazca budúcnosti? Objavte nové príležitosti ako operačný pracovník spoločnosti FM Logistic!

  Objavte
 • Nastúpte do našich kancelárií

  Vždy ste chcete budovať svoju kariéru v priemyselnom sektore dodávateľského reťazca? Pozrite si všetko, čo potrebujete vedieť o funkčných podporách spoločnosti FM Logistic!

  Objavte