• Budúci #PROFESIONALI

  V FM Logistic ponúkame zaujímavé kariérové možnosti. S nami máte skutočný vplyv na to, ako sa bude vaša kariéra vyvíjať!

Máš talent a ambície?

V FM Logistic na vás čaká množstvo pozícií, ktoré ponúkajú rôzne rozvojové príležitosti a zaujímavé výzvy. Vďaka širokej škále školení môžete neustále zlepšovať svoje kompetencie a rozvíjať sa v štruktúrach rýchlo rastúcej medzinárodnej spoločnosti. V FM Logistic ponúkame zaujímavé kariérové možnosti. S nami máte skutočný vplyv na to, ako sa bude vaša kariéra vyvíjať!

Päť dôvodov, prečo by ste mali začať kariéru v FM Logistic

 • Ambiciózne výzvy

  Od začiatku dostávate zložité zadania a preto sa rýchlo rozvíjate. Potreby zákazníkov, obchodné výzvy, tempo logistického priemyslu – to všetko budete mať čoskoro v malíčku.

 • Individuaálny prístup ku každému

  Zaujíma nás, kto ste! S nami sa môžete vydať smerom, ktorý vás najviac zaujíma a využiť svoj individuálny rozvoj pre svoju kariérnu cestu.

 • Priateľské pracovné prostredie

  Priateľská pracovná atmosféra, dobrá organizačná kultúra a potrebné nástroje – postaráme sa o to, aby práca u nás vždy prebiehala v komfortných, priateľských podmienkach.

 • Podpora od vašich nadriadených

  Ambiciózne projekty si vyžadujú spoluprácu, preto sa vždy môžete spoľahnúť na pomoc skúsenejších kolegov a nadriadených, ktorí sa ochotne stanú vašimi mentormi.

 • Možnosť zaškolenia a rozvoja

  Čakajú na vás početné školenia a workshopy, počas ktorých si rozviniete cenné kompetencie. Budete tiež rásť s ambicióznymi úlohami a spätnou väzbou a radami od našich odborníkov.

Naše programy

 • International

  Future Moves, náš medzinárodný absolventský program

  Ak ste mladý profesionál, ktorý chce naštartovať svoju medzinárodnú kariéru, prišli ste na správne miesto! Program Future Moves ponúka jedinečnú príležitosť pracovať 24 mesiacov na veľkých projektoch v medzinárodnom prostredí.

 • International

  Medzinárodný program pre stážistov (VIE)

  Máte menej ako 28 rokov a ste občanom členského štátu Európskej únie alebo inej krajiny v Európskom hospodárskom priestore? Medzinárodný program pre stážistov VIE (Volontariat international en entreprise) je hlavnou referenciou pri štartovaní medzinárodnej kariéry.

 • International

  Stáž a duálne vzdelávanie

  Spoločnosť FM Logistic vďaka svojim skúsenostiam a ambícii ponúka privilegovaný program pre študentov prostredníctvom stáže a duálneho vzdelávania. Využite výhodu rozsiahlej vzdelávacej skúsenosti, ktorá vám umožní skombinovať osobný aj profesionálny rozvoj.

 • Poland

  Program 100 najlepších mladých v Poľsku

  Program 100 najlepších mladých, ktorého cieľom je získať najlepších mladých študentov pre dodávateľský reťazec, je program vytvorený mnohými hráčmi, ktorých privilegovaným partnerom je aj spoločnosť FM Logistic. Jeho cieľom je podporovať mladé talenty a rozvíjať ich znalosti a praktické skúseností prostredníctvom rôznych výziev pod dohľadom našich mentorov.

 • France

  Miesto pre rozvoj mladých absolventov vo Francúzsku

  Staňte sa členom nášho budúceho manažérskeho tímu vo Francúzsku a pridajte sa k skupine našich talentov po dobu 30 mesiacov a pracujte na zaujímavých úlohách a prevádzkových či špecializovaných projektoch.

Pridaj sa k #PROFESIONALOM!

 • Prečo FM Logistic?

  Chcete sa stať súčasťou výziev priemyslu zameraného na dodávateľský reťazec? Pozrite si všetky dôvody, prečo sa k nám pridať!

  Objavte