Multikanál

Univerzálnosť | Bezproblémovosť | Inovácia
 • 14

  krajín

 • + 10

  rokov skúseností v oblasti e-obchodu

 • + 13 mil.

  objednávok vybavených každý rok

 • + 50

  ročné know-how v sektore B2B

Naše riešenia pre e-obchod a multikanálovú logistiku

E-nakupovanie je novým štandardom na globálnom logistickom trhu. Zosynchronizovanie nákupného ekosystému si však vyžaduje dodávateľský reťazec, aby sa zaistila bezproblémová multikanálová predajná skúsenosť.

Rýchlejší spôsob, ako začať alebo zvýšiť vaše online predaje

V spoločnosti FM Logistic ponúkame kompletný balík riešení pre e-obchod a multikanálovú logistiku s cieľom zaistiť komplexný bezproblémový dodávateľský reťazec. Zahŕňa riadenie objednávok a prichádzajúcu logistiku, realizáciu, odchádzajúcu logistiku a operácie spojené so servisom po predaji s modernými automatizovanými riešeniami pre viac dobjednávok a taktiež správu vrátených výrobkov alebo zákaznícku službu.

Od vytvorenia vášho online obchodu až po doručenie vášho tovaru, vrátane správy vrátených výrobkov a doručenia používame naše odborné znalosti, aby sme poskytovali flexibilnejšie a nákladovo efektívnejšie riešenia prispôsobené potrebám vašej podnikateľskej činnosti.

E-obchod je súčasťou našej budúcnosti. Vybudujme ho udržateľným spôsobom

Pridaná hodnota dodávateľského reťazca spočíva v pochopení budúcich trendov spotrebiteľov, komplexity distribučných kanálov a rozhodovacieho procesu.
Používame naše odborné znalosti, našu kolektívnu inteligenciu a najnovšie technológie na navrhovanie nových modelov s cieľom vytvoriť zodpovednejší dodávateľský reťazec. Naším cieľom je spoločne sa s našimi zákazníkmi podieľať na ďalšej generácii modelov dodávateľského reťazca a na riešeniach multikanálovej logistiky.

Naše riešenia na podporu vašej činnosti

 • Flexibilné a reakcieschopné riešenia multikanálovej logistiky a platforma na správu objednávok

  Naša technológia OMS prepája všetky objednávky od vašej EDI a globálneho trhu až po váš individuálny online obchod. Prepája všetky objednávky s našim realizačným strediskom s cieľom poskytnúť informácie o sledovaní multikanálovej logistiky v reálnom čase, prehľady inventárnych úrovní a príprava prognóz.

  Získajte flexibilitu na úrovni zásob a tranzitných výrobkov bez toho, aby ste stratili prehľad a kontrolu.
  Zrýchlite lehoty na vybavenie objednávok vďaka automatizácii a spolupráci s viacerými zainteresovanými stranami.
  Zlepšite nákladovú efektívnosť objednávok zákazníkov vďaka rôznym doručovacím možnostiam vrátane dodávok v rovnaký deň, dodávok vyžadujúcich mimoriadnu pozornosť alebo nízkonákladových možností.
  Znížte prevádzkové náklady a chyby vďaka automatickým krokom a výstrahám s cieľom upozorniť na problémy a predchádzať im.

  Kontaktujte nás
 • Moderné operácie multikanálovej logistiky Všetko na jednom mieste

  Naše realizačné riešenie, koncept „Všetko na jednom mieste“, ponúka možnosť masových tokov bez ohľadu na predajný kanál. Je založené na optimalizácii ekonomického modelu skladovania v skladoch vďaka synergii, ktorá je centrálnou myšlienkou. Jedna multikanálová prevádzka vyhradená na realizáciu znamená flexibilnejšiu správu predajov v čase špičiek a sezónnosti, zníženie prepravných nákladov a rizík a zníženie environmentálneho vplyvu výrobkov. Zároveň umožňuje úspory veľkosériovej výroby, optimalizáciu procesu, ako aj zlepšenie konkurencieschopnosti.

  Naše riešenia multikanálovej logistiky pri realizácii poskytujú:

  • Jeden prichádzajúci a jeden odchádzajúci tok pre online aj offline.
  • Vysokoefektívne a flexibilné skladovacie kapacity: aktualizácia zásob v reálnom čase, dostupnosť tovaru pre všetky kanály, optimálne skladovacie metódy.
  • Vyzdvihnutie a zabalenie, spojenie vašich objednávok, vhodné balenie s individuálnym označením, aby boli vaše objednávky pripravené na odoslanie.
  •  Vysokoproduktívne technológie na jednoduché vyzdvihnutie: AGV (autonómne riadené vozidlá), AMRs (autonómne mobilné roboty), posuvné palety, technológia Pick-to-Llight, GTM (goods-to-man), koboty a pod.
  • Možnosť služieb s pridanou hodnotou (značkové obaly, darčekové balenia, darčekové karty a správy, personifikované odkazy a pod.) a správa vrátených tovarov.
  Kontaktujte nás
 • Zdieľanie a synergie s cieľom zaručiť zodpovednejšie doručenie výrobkov

  Sme jedným strategickým kontaktným miestom pre našich zákazníkov, ktoré zaručuje, aby sa všetky výrobky doručili kdekoľvek včas, nedotknuté a za správnu cenu.
  Pokrývame všetky typy zásielok, od zásielok poslednej míle až po cezhraničné zásielky a zelené alternatívy buď vďaka našim vlastným prostriedkom, alebo vďaka sprostredkovateľskej činnosti. Zákazníkom poskytujeme službu, aby sme vám poskytli lepšiu kontrolu a prehľad celého zasielacieho procesu: lokálna dodávka na požiadanie, možnosť platby v hotovosti pri dodaní (COD), optimalizácia dodacích trás, okamžité sledovanie dodávky balíkov a správa vrátených výrobkov.
  Všetky naše operácie sa vykonávajú štandardizovaným postupom ‒ bez omeškania a vďaka podrobným záznamom o tom, čo sme dodali, komu a kedy.

  Kontaktujte nás
 • Služby hodnotového reťazca zameraného na zákazníkov

  Lepšia spokojnosť zákazníkov môže viesť k pozitívnejším hodnoteniam a zvýšeniu predajov. V spoločnosti FM Logistic poskytujeme dôveryhodnú podporu zákazníkom pri ich problémoch, vrátených výrobkoch a vracaní peňazí v lokálnych jazykoch v 14 krajinách s 3 rôznymi úrovňami:

  1.Personál, ktorý sa venuje viacerým zákazníkom; potvrdenie objednávok; zabránenie podvodom; sledovanie a potvrdzovanie doručovania zásielok

  2.Dedikované tímy; novinky, promá, špeciálne akcie; sprocesovanie reklamácie; zákaznícky servis – dotazník; zrušenie objednávky a vrátenie peňazí

  3.Dedikované tímy; data analýzy a poradenstvo v oblasti služieb

  Kontaktujte nás

Zaujímate sa o multikanálovú logistiku?

Chcete vedieť, ako vám spoločnosť FM Logistic môže pomôcť splniť výzvy multikanálovej logistiky? Kontaktujte nás a my nájdeme správne riešenia pre vás!

Riešenia dodávateľského reťazca