• Pripojte sa k našim prevádzkam

Ak hľadáte pracovné pozície s veľkým vplyvom, našli ste to správne miesto!

V spoločnosti FM Logistic vám ponúkame veľké výzvy v priemyselnom sektore dodávateľského reťazca, ktoré kombinujú moderné technológie, výkonné procesy a náročnú oblasť odborných znalostí.

Naši ľudia sú naším najcennejším majetkom. Príďte do našich skladov rozvíjať svoje schopnosti a využite výhody manažmentu založeného na rešpekte, ohľaduplnosti a bezpečných pracovných podmienok.

Vaša kariéra v spoločnosti FM Logistic

 • Zmysluplné výzvy

  Dodávateľské reťazce a logistika zohrávajú základnú a centrálnu úlohu v našich ekonomikách a spoločnostiach, ako aj pri budovaní udržateľnejšieho sveta.

 • Inovatívne prostredie

  Sme spoločnosťou, ktorá sa zaviazala poskytovať bezpečné prostredie a zlepšiť naše pracovné podmienky vďaka inováciám v oblasti zdravia a blaha našich tímov.

 • Tímová spoločnosť

  Podpora našich tímov je našou každodennou úlohou. Sme globálnou a inkluzívnou komunitou. Spoločne sme silnejší a veríme, že spolupráca je kľúčom k úspechu. <br />

 • Kariérne príležitosti

  Naše dynamické priemyselné odvetvie ponúka mnoho príležitostí na vzdelávanie a skutočný kariérny rozvoj vďaka progresii alebo pracovnej mobilite s atraktívnymi výhodami a príplatkami.

 • Mimoriadna skúsenosť zamestnancov

  Naša korporátna kultúra poskytuje našim zamestnancom rešpekt a ohľaduplnosť. V dôsledku toho majú všetky naše platformy špecifický miestny tím, od ľudkých zdrojov až po manažment, na podporu každodenných činností

Ponúkame

 • Mobilita

  V spoločnosti FM Logistic chceme ponúkať rôzne výzvy a podporovať našich zamestnancov, aby využívali nové príležitosti v rámci skupiny. V dôsledku toho sme zaviedli podporné opatrenia na podporu a propagáciu internej mobility.

 • Vzdelávanie

  Cieľom spoločnosti FM Logistic je vyhľadávať a rozvíjať talenty všetkých jej zamestnancov. V dôsledku toho každý rok financujeme aktivity na podporu vzdelania a zručností.

  Každý zamestnanec spoločnosti FM Logistic má každoročne k dispozícií priemerne 3,5 vzdelávacích kurzov. K dispozícii je mnoho vzdelávacích riešení: interné alebo externé, prezenčné alebo online vzdelávanie, individuálne alebo kolektívne, s certifikátom alebo titulom, e-vzdelávacia platforma (FM online univerzita), virtuálna trieda, rýchle vzdelávanie, konzultácie, semináre, konferencie, MOOC…

  Všetky tieto akcie podporované digitalizáciou prispievajú k vytvoreniu stimulačného prostredia, aby každý mohol v spoločnosti napredovať a rozvíjať sa.

Hľadáte prácu? Pridajte sa k nám!

 • Nastúpte do našich kancelárií

  Vždy ste chcete budovať svoju kariéru v priemyselnom sektore dodávateľského reťazca? Pozrite si všetko, čo potrebujete vedieť o funkčných podporách spoločnosti FM Logistic!

  Objavte
 • Začnite svoju kariéru

  Patríte medzi mladé talenty, ktoré hľadajú miesto, kde môžu rozvíjať svoju kariéru? Spoločnosť FM Logistic vás bude podporovať od začiatku!

  Objavte