Nadácia FM Foundation
Nadácia FM Foundation

Emmaus Défi podporovaná skupinou FM v rámci jarnej kampane boja proti vylúčeniu

Zamestnanci skupiny FM odpovedali na žiadosť Nadácie FM a jej partnera Emmausa Défiho účasťou na jej veľkej zbierke predmetov v spoločnosti.Zozbieralo sa 21 paliet…

Na stránke September 04, 2021

Zamestnanci skupiny FM odpovedali na žiadosť Nadácie FM a jej partnera Emmausa Défiho účasťou na jej veľkej zbierke predmetov v spoločnosti.
Zozbieralo sa 21 paliet malých predmetov v dobrom stave (textil, knihy, hračky, riad, ozdobné predmety atď.), Aby im poskytli druhý život.

Akcia, ktorá sa konala od 3. do 28. mája, sa zamerala na miesta v blízkosti Paríža s cieľom zjednodušiť vrátenie darov Emauzy Défi nachádzajúcej sa v 19. parížskom obvode. Zberné stanice boli nainštalované na miestach Fontenay-Trésigny (77), Longueil-Sainte-Marie (60), Epaux-Bezu (02), Mormant (77), Ressons sur Matz (60), Château-Thierry (02) , ako aj FM Logistic France (60) a FM Logistic Corporate de Roissy (95) a Phalsburg (57).

Darovanie sa uskutočnilo 29. júna v Emmaus Défi a organizovali ho dopravné tímy v spoločnosti FM Logistic, ktoré zhromaždili palety na rôznych miestach a repatriovali ich do Paríža.

Triediť a predávať ich bude integračný server Emmaus Défi*, ktorý bojuje proti vylúčeniu. Združenie zamestnáva v integrácii 150 pracovníkov, ktorí sú väčšinou bývalými bezdomovcami.

Skvelý príklad kombinovania solidarity a sponzorstva zručností pre toto partnerstvo!

*Predmety zozbierané vo Phalsbourgu (57) neboli repatriované na Emmaus Défi v Paríži, ale boli darované lokálne na integračnú stránku Assajuco Emmaus Sarrebourg, aby sa zapojili do aktivít svojich 80 zamestnancov v oblasti integrácie.

Bol tento obsah zaujímavý, užitočný?