Nadácia FM Foundation
Nadácia FM Foundation

Emmaus Défi podporovaná skupinou FM v rámci jarnej kampane boja proti vylúčeniu

Zamestnanci skupiny FM odpovedali na žiadosť Nadácie FM a jej partnera Emmausa Défiho účasťou na veľkej zbierke predmetov v spoločnosti.Zozbieralo sa 21 paliet malých…

Na stránke September 4, 2021

Zamestnanci skupiny FM odpovedali na žiadosť Nadácie FM a jej partnera Emmausa Défiho účasťou na veľkej zbierke predmetov v spoločnosti.
Zozbieralo sa 21 paliet malých vecí vo veľmi dobrom stave (textil, knihy, hračky, riad, ozdobné predmety atď.), aby sme im dali druhú šancu.

Akcia, ktorá sa konala od 3. do 28. mája, sa konala v miestach v blízkosti Paríža s cieľom zjednodušiť vrátenie darov Emauzy Défi nachádzajúcej sa v 19. parížskom obvode. Zberné stanice boli nainštalované na miestach Fontenay-Trésigny (77), Longueil-Sainte-Marie (60), Epaux-Bezu (02), Mormant (77), Ressons sur Matz (60), Château-Thierry (02) , ako aj FM Logistic France (60) a FM Logistic Corporate de Roissy (95) a Phalsburg (57).

Zbierka sa uskutočnila 29. júna v Emmaus Défi a organizovali ju dopravné tímy spoločnosti FM Logistic, ktoré zhromaždili palety na rôznych miestach a repatriovali ich do Paríža.

Triediť a predávať ich bude Emmaus Défi, ktorý bojuje proti vylúčeniu zo spoločnosti. Združenie integračný server zamestnáva v integrácii 150 pracovníkov, ktorí sú väčšinou bývalými bezdomovcami.

Skvelý príklad kombinovania solidarity a sponzorstva zručností pre toto partnerstvo!

*Predmety zozbierané vo Phalsbourgu (57) neboli repatriované v Paríži, ale boli darované lokálne na integračnú stránku Assajuco Emmaus Sarrebourg, aby zapojili do aktivít svojich 80 zamestnancov v oblasti integrácie.

Bol tento obsah zaujímavý, užitočný?