Tlačové správy
Tlačové správy

FM Logistic získava certifikáciu GDP pre farmaceutické logistické centrum v Poľsku

Francúzska logistická spoločnosť FM Logistic získala osvedčenie o správnej distribučnej praxi (GDP) pre svoje zariadenie s kontrolovanou teplotou Błonie neďaleko…

Na stránke June 05, 2020

Francúzska logistická spoločnosť FM Logistic získala osvedčenie o správnej distribučnej praxi (GDP) pre svoje zariadenie s kontrolovanou teplotou Błonie neďaleko Varšavy v Poľsku.

Tento certifikát uznáva, že postupy spoločnosti spĺňajú normy Európskej komisie pre bezpečný dodávateľský reťazec liekov. Vzťahuje sa na distribúciu liekov a distribúciu liekov.
FM Logistic ponúka služby skladovania a distribúcie 40 výrobcom liekov v strednej Európe. Každý deň dodáva farmaceutické výrobky takmer 700 nemocniciam, 6 000 lekárňam a takmer všetkým farmaceutickým distribútorom v Poľsku.
Zariadenie Błonie pre viacerých klientov, ktoré slúži ako celoštátne distribučné centrum pre niekoľkých farmaceutických zákazníkov spoločnosti FM Logistic v Poľsku, má rozlohu 72 000 metrov štvorcových a kapacitu viac ako 140 000 paliet,

O spoločnosti FM Logistic

Spoločnosť FM Logistic bola založená v roku 1967 a je rodinnou logistickou spoločnosťou s príjmami 1,3 miliardy EUR vo fiškálnom roku do marca 2019 (spoločnosť čoskoro zverejní svoje výsledky za fiškálny rok, ktorý sa skončil 31. marca 2020). Pôsobí v 14 krajinách Európy, Ázie a Latinskej Ameriky (Brazília) a má viac ako 27 500 zamestnancov na plný úväzok.

Kontakt s médiami

Cyrille Gibot
Logistika FM
Manažér externej komunikácie
Phone: +33 6 45 99 91 58
cgibot@fmlogistic.com

Bol tento obsah zaujímavý, užitočný?