Tlačové správy
Tlačové správy

FM Logistic získava certifikáciu GDP pre farmaceutické logistické centrum v Poľsku

Francúzska logistická spoločnosť FM Logistic získala osvedčenie o správnej distribučnej praxi (GDP) pre svoje zariadenie s kontrolovanou teplotou Błonie neďaleko…

Na stránke June 5, 2020

Francúzska logistická spoločnosť FM Logistic získala osvedčenie o správnej distribučnej praxi (GDP) pre svoje zariadenie s kontrolovanou teplotou Błonie neďaleko Varšavy v Poľsku.

Tento certifikát uznáva, že postupy spoločnosti spĺňajú normy Európskej komisie pre bezpečný dodávateľský reťazec liekov. Vzťahuje sa na distribúciu liekov a distribúciu liekov.
FM Logistic ponúka služby skladovania a distribúcie 40 výrobcom liekov v strednej Európe. Každý deň dodáva farmaceutické výrobky takmer 700 nemocniciam, 6 000 lekárňam a takmer všetkým farmaceutickým distribútorom v Poľsku.
Zariadenie Błonie pre viacerých klientov, ktoré slúži ako celoštátne distribučné centrum pre niekoľkých farmaceutických zákazníkov spoločnosti FM Logistic v Poľsku, má rozlohu 72 000 metrov štvorcových a kapacitu viac ako 140 000 paliet,

O spoločnosti FM Logistic

Spoločnosť FM Logistic bola založená vo Francúzsku v roku 1967 a je nezávislou rodinnou spoločnosťou, ktorá poskytuje omnikanálové riešenia dodávateľského reťazca spoločnostiam v odvetví FMCG, maloobchodu, kozmetiky, priemyselnej výroby a zdravotníctva.
Medzi jej služby patrí skladovanie, plnenie viac kanálov, spoločné balenie, vnútroštátna a medzinárodná doprava, ako aj služby riadiacej veže dodávateľského reťazca.
FM Logistic je aktívny vo viac ako 14 krajinách v Európe, Ázii a Latinskej Amerike. Spoločnosť, ktorá má vo fiškálnom roku do marca 2021 tržby vo výške 1,38 miliardy eur a má 27 200 zamestnancov na plný úväzok.

FM Logistic môžete sledovať na Twitteri na @FMLogistic a na LinkedIn

Kontakt s médiami

Cyrille Gibot
Logistika FM
Manažér externej komunikácie
Phone: +33 6 45 99 91 58
cgibot@fmlogistic.com

Bol tento obsah zaujímavý, užitočný?