Novinky
Novinky

FM Logistic získava predĺženie zmluvy s FoodCare a začína zmluvu s poľskou spoločnosťou Grohe

Špecialista na dodávateľské reťazce FM Logistic zabezpečil predĺženie zmluvy s poprednou poľskou spoločnosťou FMCG FoodCare na poskytovanie doručovacích služieb…

Na stránke September 30, 2020

Špecialista na dodávateľské reťazce FM Logistic zabezpečil predĺženie zmluvy s poprednou poľskou spoločnosťou FMCG FoodCare na poskytovanie doručovacích služieb v Poľsku.

V tej istej krajine zahájila spoločnosť FM Logistic zmluvu pre spoločnosť Grohe. globálna značka pre kúpeľňové riešenia a kuchynské armatúry.

Predĺženie zmluvy s FoodCare zahŕňa poskytovanie dopravných služieb z tovární FoodCare v Zabierzowe a Niepołomiciach a zo skladu v Kokotówe, ktoré sa všetky nachádzajú v Poľsku, priamo maloobchodníkom a veľkoobchodníkom. FM Logistic zabezpečí dodávky do 24 hodín.

V rámci predchádzajúcich opatrení bude FM Logistic pokračovať v riadení plnenia pre FoodCare zo svojho skladu a skladovacieho zariadenia s rozlohou 25 000 m2 v meste Będzin v južnom Poľsku. FoodCare je majiteľom obľúbených poľských značiek ako Frugo, Gellwe a Black. Od roku 2006 je zákazníkom spoločnosti FM Logistic.

V septembri 2020 sa spoločnosť Grohe oficiálne presťahovala do skladového a distribučného centra FM Logistic v Błonie neďaleko Varšavy. Kontrakt spoločnosti Grohe so spoločnosťou FM Logistic zahŕňa dopĺňanie produktov spoločnosti Grohe v obchode v celom Poľsku a služby spoločného balenia. Spoločnosť Grohe okrem toho otvorí montážnu linku 900 m2 v areáli FM Logistic. Bude sa venovať montáži skrytých inštalačných rámov sanity.

„Sme hrdí na to, že sme kľúčovým logistickým partnerom pre zákazníkov ako FoodCare a Grohe a že podporujeme ich rast na poľskom trhu, na ktorom pôsobíme už 25 rokov. Tieto nové zmluvy podčiarkujú našu schopnosť ponúkať široké spektrum logistických služieb, od skladovania a dopravy až po služby s pridanou hodnotou, ako je spoločné balenie a koprodukcia, “povedal Daniel Franke, generálny riaditeľ FM Logistic, stredná Európa.

FM Logistic prevádzkuje sieť 17 logistických platforiem a 30 cross-docking zariadení, ktoré ponúkajú dohromady 750 000 m2 v Poľsku, Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku. V týchto štyroch krajinách zamestnáva viac ako 5 500 zamestnancov a prevádzkuje približne 2 500 vozidiel.

O spoločnosti FM Logistic

Spoločnosť FM Logistic bola založená vo Francúzsku v roku 1967 a je nezávislou rodinnou spoločnosťou zodpovednou za riadenie logistických operácií pre niektoré z najznámejších svetových značiek. Pôsobí v 14 krajinách Európy, Ázie a Latinskej Ameriky (Brazília). Vo fiškálnom roku do marca 2020 dosiahla tržby 1,43 miliardy EUR a má viac ako 27 500 zamestnancov na plný úväzok.
FM Logistic investuje do inovácií, aby ponúkla služby dodávateľského reťazca, ktoré reagujú na meniace sa požiadavky spotrebiteľov, rozmach elektronického obchodu, viackanálovú distribúciu a udržateľnosť. Slúži vyváženému portfóliu medzinárodných a miestnych spoločností v oblasti FMCG, maloobchodu, parfumov a kozmetiky, priemyselnej výroby a zdravotníctva.

FM Logistic môžete sledovať na Twitteri na @FMLogistic a na LinkedIn.

Bol tento obsah zaujímavý, užitočný?