Logistika poslednej míle

Viacmodálna | Udržateľnosť | Blízkosť

Naše riešenia logistiky poslednej míle

Logistika poslednej míle je kľúčovou výhodou pre podniky na celom svete. Bez ohľadu na to, či sa snažia zefektívniť svoje doručovacie služby, alebo chcú ponúkať svojim koncovým zákazníkom alternatívy, ako je softvér pre logistiku poslednej míle. Je to kľúčové aj pre vernosť značke. Spoločnosť FM Logistic ponúka riešenia logistiky poslednej míle, ktoré značkám, umožňujú zvýšiť ich podiel a trhu.

Logistika poslednej míle je rýchlo sa rozvíjajúcim odvetvím kvôli nárastu zásielok od podnikov k zákazníkom (b2c), predovšetkým kvôli e-obchodu. V tejto súvislosti sa vynárajú environmentálne problémy a problémy vplyvu dopravných zápch kvôli doručovaniu zásielok, expresnému doručovaniu koncovým používateľom. Spoločnosť FM Logistic vytvorila lokálne platformy pre viacerých zákazníkov a mikrologistiku a preferuje cestičky a zelené/ľahké vozidlá pre zelenú poslednú míľu. Tieto inovatívne metódy umožňujú menšie skladové prevádzky v centrách miest alebo v ich blízkosti, zníženie počtu jázd vozidiel, profitovať z platformy určenej pre viacerých zákazníkov a doručovať tovar environmentálne prijateľným spôsobom. Vďaka riešeniam logistiky poslednej míle má spoločnosť FM Logistic prístup ku všetkým historickým a preplneným centrám miest.

Prispejme k zmenám a vytvorme udržateľný dodávateľský reťazec využívaním zodpovedných alternatív pre logistiku poslednej míle.

Pozri menej Pozri viac

Naše riešenia na podporu vašej činnosti

 • Znížte svoju uhlíkovú stopu vďaka našim zeleným riešeniam logistiky poslednej míle

  Našou úlohou poskytovateľa logistických a nákladných služieb je znížiť vplyv našej činnosti na životné prostredie. Ponúkame služby logistiky poslednej míle a zameriavame sa na viacmodálnu prepravu s cieľom maximálne znížiť emisie CO2.

  Poskytujeme distribučné služby zoskupovania pre logistiku poslednej míle z mestských platforiem a využívame environmentálne priateľský a viacmodálny vozidlový park. Spoliehame sa na najnovšie systémy SSP pre logistiku poslednej míle založené na cloudových službách s cieľom zoskupovať a skracovať prepravné trasy, zákazníkom poskytovať permanentný prístup k sledovaniu a zaznamenávaniu.

  Väčšina nášho vozidlového parku alebo vozidiel našich subdodávateľov v súčasnosti používa udržateľnú energiu, ako je napríklad vodíková alebo elektrická. Pomáhame našim zákazníkom vybrať si optimálny typ energie pre ich zásielky s cieľom znížiť ich uhlíkovú stopu. V tejto súvislosti ponúkame rôzne typy vozidiel:

  • Šetrné doručovacie metódy ‒ nákladný bicykel, doručenie pešo,
  • Typ vozidla ‒ elektrické, H2, biopalivo, viacmodálne ‒ v závislosti od trasy
  Kontaktujte nás
 • Zvýšte mieru úspešnosti svojich dodávok

  Ako dôležitý logistický expert ponúkame špecifické riešenia pre váš e-obchod s cieľom vytvoriť bezproblémový všekanálový dodávateľský reťazec. Pomôžeme vaše spoločnosti stať sa konkurenčnejšou a efektívnejšou spoločnosťou.

  Môžete rozšíriť ponuku doručovanie balíkov o širšiu ponuku zákazníckych služieb a zlepšiť skúsenosť vašich zákazníkov so všekanálovými službami. Naše logistické služby vás budú odlišovať od konkurencie. Kedykoľvek môžete sledovať polohu svojho tovaru v rámci dodávateľského reťazca, stav zásielky a získať potvrdenie o doručení (POD). Zabezpečujeme dokonalú dodávku zákazníkovi a poskytujeme mnoho miest vykládky. Dodávky a vrátenia sa zabezpečujú v jednej slučke s cieľom skrátiť čas. Kedykoľvek je to možné, naši doručovací vodiči vyložia vaše výrobky pred domom konečných spotrebiteľov alebo v predajni. Riešenie logistiky poslednej míle to zjednodušujú.

  Kontaktujte nás
 • Jedna predajňa pre riešenie logistiky poslednej míle, všetky miesta určenia a všetky formáty

  Sprostredkovanie logistiky poslednej míle predstavuje jednu predajňu pre všetky domáce aj medzinárodné zásielky balíkov. V spolupráci s našimi partnermi ponúkneme správne prepravné riešenie bez ohľadu na to, či potrebujete suchú dodávku, chladiace zariadenie, podnosy alebo nadmerné nákladné autá. Naši logistickí špecialisti monitorujú trhové podmienky a kapacitu nákladných vozidiel s cieľom nájsť správne zariadenie pre vaše prepravné potreby. Aj pri medzinárodnej zásielke žiadna práca nie je príliš malá alebo príliš veľká pre naše služby logistiky poslednej míle

  Kontaktujte nás

Zaujímate sa o logistiku poslednej míle?

Naše riešenia logistiky poslednej míle dodávajú vášmu podniku konkurenčnú výhodu. Kontaktujte nás a my nájdeme správne riešenia pre vaše potreby!

Riešenia dodávateľského reťazca