Logistika poslednej míle

Viacmodálnosť | Udržateľnosť | Blízkosť

Naše riešenia logistiky poslednej míle

Logistika poslednej míle je kľúčovou výhodou pre podniky na celom svete. Bez ohľadu na to, či sa snažia zefektívniť svoje doručovacie služby, alebo chcú ponúkať svojim koncovým zákazníkom alternatívy, softvér pre logistiku poslednej míle je absolútne výhodný. Je to kľúčové aj pre vernosť značke. Spoločnosť FM Logistic ponúka riešenia logistiky poslednej míle, ktoré značkám umožňujú zvýšiť ich zisk a trhový podiel.

Logistika poslednej míle je rýchlo sa rozvíjajúcim odvetvím kvôli nárastu zásielok od podnikov k zákazníkom (B2C), predovšetkým kvôli e-obchodu. V tejto súvislosti sa vynárajú environmentálne problémy a problémy vplyvu dopravných kolapsov, kvôli expresnému doručovaniu zásielok koncovým používateľom. Spoločnosť FM Logistic vytvorila lokálne platformy pre viacerých zákazníkov a mikrologistiku a preferuje zelené, „ľahké“ vozidlá pre zelenú poslednú míľu. Tieto inovatívne metódy umožňujú menšie skladové prevádzky v centrách miest alebo v ich blízkosti, zníženie počtu jázd vozidiel, profitovať z platformy určenej pre viacerých zákazníkov a doručovať tovar environmentálne prijateľným spôsobom. Vďaka riešeniam logistiky poslednej míle má spoločnosť FM Logistic prístup aj do všetkých historických a preplnených centier miest.

Prispejme k zmenám a vytvorme udržateľný dodávateľský reťazec využívaním zodpovedných alternatív, ako je logistika poslednej míle.

Naše riešenia na podporu vašej činnosti

 • Znížte svoju uhlíkovú stopu vďaka našim zeleným riešeniam logistiky poslednej míle

  Našou úlohou poskytovateľa logistických a nákladných služieb je znížiť vplyv našej činnosti na životné prostredie. Ponúkame služby logistiky poslednej míle a zameriavame sa na viacmodálnu prepravu s cieľom maximálne znížiť emisie CO2.

  Poskytujeme distribučné služby zoskupovania pre logistiku poslednej míle z mestských platforiem a využívame environmentálne priateľský a viacmodálny vozidlový park. Spoliehame sa na najnovšie systémy SSP pre logistiku poslednej míle založené na cloudových službách s cieľom zoskupovať a skracovať prepravné trasy a zákazníkom poskytovať permanentný prístup k sledovaniu a zaznamenávaniu zásielok.

  Väčšina nášho vozidlového parku alebo vozidiel našich subdodávateľov v súčasnosti používa udržateľnú energiu, ako je napríklad vodík alebo elektrika. Pomáhame našim zákazníkom vybrať si optimálny typ energie pre ich zásielky s cieľom znížiť uhlíkovú stopu. V tejto súvislosti ponúkame rôzne typy vozidiel:

  • Šetrné doručovacie metódy‒ nákladný bicykel, doručenie pešo,
  • Typ vozidla‒ elektrické, H2, biopalivo, viacmodálne ‒ v závislosti od trasy
  Kontaktujte nás
 • Zvýšte mieru úspešnosti svojich dodávok

  Ako dôležitý logistický expert ponúkame špecifické riešenia pre váš e-obchod s cieľom vytvoriť bezproblémový multikanálový dodávateľský reťazec. Pomôžeme vašej spoločnosti stať sa konkurenčnejšou a efektívnejšou spoločnosťou.

  Môžete rozšíriť ponuku doručovania balíkov o širšiu ponuku zákazníckych služieb a zlepšiť skúsenosť vašich zákazníkov s multikanálovými službami. Naše logistické služby vás budú odlišovať od konkurencie. Kedykoľvek môžete sledovať polohu svojho tovaru v rámci dodávateľského reťazca, stav zásielky a získať potvrdenie o doručení (POD). Zabezpečujeme dokonalé doručenie zákazníkovi a poskytujeme mnoho miest vykládky. Dodávky a vrátenia sa zabezpečujú v jednej slučke s cieľom skrátiť čas. Kedykoľvek je to možné, naši doručovací vodiči vyložia vaše výrobky pred domom konečných spotrebiteľov alebo v predajni. Riešenia logistiky poslednej míle to ešte zjednodušujú.

  Kontaktujte nás
 • Jedna predajňa pre riešenie logistiky poslednej míle pre akékoľvek miesto doručenia a akýkoľvek formát

  Sprostredkovanie logistiky poslednej míle predstavuje jednu predajňu pre všetky domáce aj medzinárodné zásielky balíkov. V spolupráci s našimi partnermi ponúkneme správne prepravné riešenie bez ohľadu na to, či potrebujete suchú dodávku, chladiace zariadenie, vozíky alebo nadmerné nákladné autá. Naši logistickí špecialisti monitorujú trhové podmienky a kapacitu nákladných vozidiel s cieľom nájsť správne zariadenie pre vaše prepravné potreby. Vieme si poradiť s akoukoľvek zásielkou, aj medzinárodnou. Žiadna zásielka nie je pre naše služby logistiky poslednej míle príliš malá alebo veľká.

  Kontaktujte nás

Zaujímate sa o logistiku poslednej míle?

Naše riešenia logistiky poslednej míle dodávajú vášmu podniku konkurenčnú výhodu. Kontaktujte nás a my nájdeme správne riešenia pre vaše potreby!

Riešenia dodávateľského reťazca