Pozemná preprava

Synergia | Multimodal | Udržateľnosť

Naše riešenia pre pozemnú dopravu

FM Logistic, ako dôveryhodný logistický expert, poskytuje efektívnu bezpečnosť a podporu pre váš dodávateľský reťazec. Ponúkame viacmodálnu a pozemnú prepravu a príslušné zmluvné logistické služby. Vaša spoločnosť môže využiť domácu aj cezhraničnú pozemnú prepravy, cestné a železničné prepravné služby, ako aj colné odbavenie, logistiku na mieste a správu fyzického toku:

 • Naše riešenia cestnej prepravy a cestnej nákladnej prepravy ponúkajú vysokokvalitnú prepravu. Ponúkame riešenie, ktoré spĺňajú vaše potreby, od štandardných služieb, ako je doručenie na krátke trate, preprava na dlhé vzdialenosti, kombinovaná preprava (LTL) alebo celokamiónová preprava (FTL) po prepravu vyžadujúcu reguláciu teploty a vysokú bezpečnosť alebo špecifické služby týkajúce sa skladových činností, ako napríklad zoskupovanie. Naše služby sa zameriavajú na prichádzajúcu prepravu, ako aj na odchádzajúcu distribúciu, aby sme mohli lepšie splniť potreby zákazníkov.
 • Naše riešenia železničnej prepravy ponúkajú bezpečnú, spoľahlivú a environmentálne výhodnú nákladnú prepravu po železnici v celej Európe alebo prepájajúcu Európu a Áziu, západ s východom, vďaka doprave LCL (Less-than-Container Load) alebo FCL (Full-Container Load).

Naše tímy expertov využívajú globálne know-how a lokálne skúsenosti, aby zákazníkom ponúkali výhody prevádzkovej výnimočnosti. Bez ohľadu na typ tovaru, ktorý chcete doručiť, môžete si byť istí, že bude doručený bezpečne, načas a v dobrom stave. Naše služby pozemnej prepravy ponúkajú vašej spoločnosti skutočnú konkurenčnú výhodu, ako aj optimalizujú náklady a prispievajú k udržateľnejšiemu dodávateľskému reťazcu.

Prispejme k zníženiu uhlíkovej stopy prepravy

Tímy FM Logistic vyvinuli v roku 2000 riešenie na zdieľanie logistických a prepravných procesov s cieľom znížiť počet nákladných vozidiel na cestách: zoskupovanie.
V súčasnosti nám 6 francúzskych združení umožňuje ročne znížiť počet nákladných vozidiel na cestách o 10 958, čo predstavuje 30 % úsporu CO2.

Pozri menej Pozri viac

Naše riešenia na podporu vašej činnosti

 • Moderné hromadné prepravné riešenie

  Ako súčasť našich zoskupovacích služieb ponúkame všeobecnú nákladnú prepravu 1 až 33 paliet, vďaka čomu zákazník platí iba za využitý priestor a nie za celé vozidlo. Zbierame a doručujeme zásielky na špecifikované miesto určenia a v špecifikovanom čase. Zoskupovaný tovar môže byť rôznorodý, malých aj nepravidelných rozmerov. Aj zberné miesta môžu byť roztrúsené. V dôsledku toho prispôsobujeme riešenia pozemnej prepravy individuálnym potrebám. V skratke zoskupovanie spočíva v kombinovaní zásielok od rôznych dodávateľov na spoločnej ceste, čím sa znižujú náklady, environmentálne vplyvy a zvyšuje frekvencia.

  Ako skúsený poskytovateľ logistických a nákladných služieb máme potrebné skúsenosti v oblasti služieb pozemnej prepravy a optimalizácie nákladov. Naše flexibilné komunikačné nástroje poskytujú jasný webový portál a zákaznícke rozhrania. Všetko toto spolu s podporou nášho prevádzkového tímu nám umožňuje splniť najsofistikovanejšie potreby cestnej aj železničnej prepravy našich zákazníkov a poskytnúť im prispôsobené ponuky.

  Kontaktujte nás
 • Naše spoľahlivé a prispôsobiteľné riešenie pozemnej prepravy pre hodvábnu cestu

  Poskytujeme viacmodálnu prepravu a služby pozemnej prepravy (železničnej aj cestnej) s cieľom vytvoriť transkontinentálne prepojenie medzi Čínou a juhovýchodnou Áziou, južnou Áziou, strednou Áziou, Ruskom a Európou, nazvané viacmodálna hodvábna cesta.

  Splníme logistické potreby vašej spoločnosti aj vašich zákazníkov spoľahlivým, efektívnym, bezpečným a environmentálne prijateľným spôsobom.Poskytujeme frekvenciu 2 odchodov týždenne a bezpečné prepojenia do a z 32 miest v Európe a viac ako 40 miest v Číne.

  Hlavné cesty a dodacie lehoty:

  • Chongqing ‒ Moskva, 20 dní
  • Chongqing ‒ Malaszewicze, 19 dní
  • Chongqing ‒ Duisburg, 20 dní
  • Hanoj ‒ Moskva, 22 dní
  • Hanoj ‒ Paríž, 24 dní
  • Hanoj ‒ Madrid, 28 dní

  Môžeme doručiť všetky vaše výrobky, od zdravotníckych výrobkov po luxusný tovar a tovar ADR (medzinárodná dohoda o preprave nebezpečného tovaru cestnou prepravou). Znížte svoje náklady a skráťte dodacie lehoty do Ázie a Európy a z nich vďaka udržateľnému riešeniu, ktorého cieľom je zaručiť pozitívny vplyv.

  Kontaktujte nás
 • Dlhodobé spoľahlivé partnerstvo s medzinárodnými a miestnymi prepravnými spoločnosťami

  V spoločnosti FM Logistic chceme to najlepšie pre našich zákazníkov. V dôsledku toho spolupracujeme s mnohými spoľahlivými subdodávateľmi. Môžu využívať náš solídny program založený na pravidelnom školení a aktualizáciách týkajúcich sa zásad spoločnosti FM a špecifikácií zákazníkov. Organizujeme pravidelné audity a testy s cieľom zhodnotiť a v prípade potreby implementovať vylepšený program. Úzko spolupracujeme s našimi preferovanými partnermi, v priemere 6 rokov, a pomáhame im vyvíjať a zlepšovať ich služby.

  Kontaktujte nás

Naše riešenia pozemnej prepravy vám pomôžu udržať si konkurenčnú výhodu.

Chcete optimalizovať pozemnú prepravu? Kontaktujte nás a my nájdeme perfektné riešenia pre vaše potreby týkajúce sa pozemnej prepravy!

Riešenia dodávateľského reťazca