Nadácia FM Foundation
Nadácia FM Foundation

Nový workshop „Čo je to logistika?“ v rámci sociálneho projektu Nadácie FM v Poľsku

Zmiernenie obmedzení kvôli Covid-19 umožnilo tímom FM Logistic plne obnoviť svoje projektové aktivity s Nadáciou Independent Robinsons v Poľsku. 21. a 22. mája sa…

Na stránke September 29, 2021

Zmiernenie obmedzení kvôli Covid-19 umožnilo tímom FM Logistic plne obnoviť svoje projektové aktivity s Nadáciou Independent Robinsons v Poľsku. 21. a 22. mája sa uskutočnili dva workshopy na tému „Čo je to logistika?“.

V piatok 21. mája sa zamestnanci spoločnosti FM Logistic vybrali do centra profesionálneho rozvoja Krzywy Komin vo Vroclavi, aby sa počas workshopov, ktoré organizovali, stretli s mladými členmi nadácie Independent Robinsons Foundation.

Na tieto osobné stretnutia dlho čakali mladí ľudia, ako aj zamestnanci FM.

Ďalšie stretnutie sa uskutočnilo v sobotu 22. mája na platforme FM Logistic spoločnosti Tomaszów Mazowiecki. Tímy FM následne zorganizovali ďalší workshop na tému „Čo je to logistika?“ tentokrát s mladýmiľuďmi pochádzajúcimi z centra Lodže.

Boli to dva intenzívne, ale obohacujúce dni.

WORKSHOP NA TÉMU „ČO JE LOGISTIKA?“

Je to inovatívny vzorec na objavovanie logistických profesií prostredníctvom vzdelávacej a kolaboratívnej hry.

Tieto workshopy sú dôležitou súčasťou programu „Bezpečná stáž“, programu na posilnenie postavenia a zodpovednosti mládeže v pestúnskej starostlivosti, ktorý od roku 2017 realizuje Nadácia Independent Robinsons Foundation a skupina FM.

Tento program sa opakuje každý rok vďaka pozitívnemu prijatiu prosociálnych iniciatív zo strany vedenia FM Logistic Central Europe, zapojenia zamestnancov FM a ich partnera Independent Robinsons Foundation a finančnej podpory FM Foundation.

V júli bude niekoľko z tímov FM hostiť stážistov v rámci programu Bezpečná stáž, ktorý sa koná už 5. rok!

Bol tento obsah zaujímavý, užitočný?