• Ponuky práce v kopírovaní

  Administratívne agent pre co-packing, operátor pre co-packing, manažér zásob pre co-packing, manažér zákazníkov využívajúcich co-packing

Pridajte sa k nášmu oddeleniu copackingu!

Spoločnosť FM Logistic vykonáva všetky fázy procesu kopakovania: od návrhu a prípravy obalov, cez výrobu a paletizáciu až po testovanie prepravy a spustenie nových výrobných liniek. Naša ponuka zahŕňa etiketovanie, laminovanie, uzatváranie, bandážovanie, prebaľovanie, repaletovanie a návrh a prípravu všetkých foriem propagačných a výstavných obalov.

Cieľom tímov pre copacking je spustiť štruktúru obalov. Na tento účel je ich poslaním misie sú :

 • Funkčne riadiť činnosti kopakovania na platformách
 • Koordinovať vývoj / štúdie / projekty / prevádzkové činnosti
 • Zabezpečenie vývoja činnosti vo vzťahu k trhu / technickému vývoju / stratégii spoločnosti
 • Definovanie a nákup výrobných liniek

Ponuky práce v oblasti Co-Packing

Prihláste sa teraz

Čo je to manažér kopírovania v našom oddelení?

Hlavnou úlohou vedúceho kopakovania je organizovať a zabezpečovať baliace činnosti pre hlavných zákazníkov výrobkov.
Riadi tímy, zabezpečuje optimalizáciu ľudských a materiálnych zdrojov a dodržiavanie kvality, nákladov a termínov. Vždy hľadá nové technológie a nové riešenia, vyvíja nové procesy. Obaly sú odvetvím, ktoré funguje na základe výberových konaní. Preto je nevyhnutné byť stále efektívnejší, kreatívnejší a dostupnejší.

Čo robí operátor kopírovania?

Operátor kopakovania vykonáva manuálne operácie (triedenie, označovanie, balenie, montáž a obsluhu strojov) na baliacich linkách. Tieto rôznorodé úlohy sú nevyhnutné pre distribučný okruh tovaru.

Čo je to manažér výroby?

Vedúci výroby organizuje a garantuje vykonávanie činností balenia. Riadi tímy 50 až 100 ľudí a zabezpečuje, aby sa ľudské a materiálne zdroje využívali čo najefektívnejšie a aby sa dosiahli ciele v oblasti kvality, nákladov a termínov.

Znie vám to podobne? Prihláste sa teraz!

Ak sa chcete pridať k motivovanému a dynamickému tímu, prihláste sa do FM Logistic!

Ste stále k dispozícii? Pridajte sa k nám!

 • Zapojte sa do našich operácií

  Chcete byť súčasťou dodávateľského reťazca budúcnosti? Objavte nové príležitosti ako operačný pracovník spoločnosti FM Logistic!

  Objavte
 • Začnite svoju kariéru

  Patríte medzi mladé talenty, ktoré hľadajú miesto, kde môžu rozvíjať svoju kariéru? Spoločnosť FM Logistic vás bude podporovať od začiatku!

  Objavte