• Pracovné miesta v doprave

  Administratívny agent pre prepravu, servisný agent pre zákazníkov využívajúcich prepravu, dispečer prepravy, plánovač prepravy, vodič...

Pridajte sa k FM Logistic ako certifikovaný manažér, manažér dopravy alebo koordinátor dopravy – a ďalšie voľné pracovné miesta!

Od auditu existujúcich modelov až po optimalizáciu plánov prepravy, cez posúdenie potrieb, naša ponuka služieb spĺňa všetky prepravné potreby distribučných sietí B2B a B2C: flexibilitu, bezpečnosť, sledovateľnosť a konkurencieschopnosť. Spoločnosť FM Logistic sa vyznačuje schopnosťou organizovať prepravu na vnútroštátnej a európskej úrovni.

Aby sme mohli lepšie reagovať na výkyvy trhu a mali dostatočne jemné územné pokrytie na uspokojenie všetkých potrieb našich zákazníkov, združujeme rozsiahlu sieť partnerov vo všetkých krajinách, v ktorých pôsobíme.

Pracovné miesta v doprave

Prihláste sa teraz

Vodič dopravy: úloha a poslanie

Vodič prepravy vykonáva prepravu tovaru v súlade s harmonogramom a za najlepších podmienok kvality, nákladov a termínov, aby bola zaručená spokojnosť zákazníka.

Certifikovaný manažér: úloha a význam

Certifikovaný manažér sa podieľa na organizácii a optimalizácii harmonogramov dodávok našich klientov tým, že zabezpečuje prideľovanie dopravných služieb partnerom.
Zaručuje obchodnú ziskovosť služieb (preprava, nákladná doprava) zverených našimi klientmi prostredníctvom subdodávok s najlepším pomerom cena/kvalita/čas dodania, organizovaním a optimalizáciou harmonogramov dodávok v súlade s dopravnými predpismi, špecifikáciami, bezpečnostnými pravidlami, internými predpismi, obchodnými procesmi, prevádzkovými metódami, prístupom ku kvalite a hodnotami spoločnosti.

Čo robí prevádzkový zamestnanec?

Prevádzkový pracovník riadi harmonogramy vodičov, objednávky zákazníkov a vrátenie zásielok, pričom zabezpečuje spokojnosť zákazníkov, dodržiavanie politiky spoločnosti a dosahovanie cieľov oddelenia.

Úloha vedúceho prevádzky a podpora oddelenia dopravy

Vedúci prevádzky riadi tím 30 až 100 ľudí zložený z vodičov a operátorov, ako aj vozový park. Zároveň riadi a optimalizuje činnosť a zabezpečuje plnenie záväzkov v oblasti kvality.

Ako vyzerá náplň práce koordinátora dopravy?

Koordinátor prepravy koordinuje všetky operácie súvisiace so spracovaním objednávok, príjmom a odoslaním tovaru. Organizuje plán prepravy a optimalizuje dodacie lehoty pre našich zákazníkov a plánuje fyzický tok tovaru. Vypracúva tiež dokumentáciu súvisiacu s medzinárodnými operáciami v súlade so sociálnymi právnymi predpismi, špecifikáciami, internými predpismi, bezpečnostnými pravidlami, obchodnými procesmi, prevádzkovými postupmi, kvalitou a hodnotami spoločnosti.

Znie vám to podobne? Prihláste sa teraz!

Ak sa chcete pridať k motivovanému a dynamickému tímu, prihláste sa do FM Logistic!

Ste stále k dispozícii? Pridajte sa k nám!

 • Prečo FM Logistic?

  Chcete sa stať súčasťou výziev priemyslu zameraného na dodávateľský reťazec? Pozrite si všetky dôvody, prečo sa k nám pridať!

  Objavte
 • Budúci #PROFESIONALI

  V FM Logistic ponúkame zaujímavé kariérové možnosti. S nami máte skutočný vplyv na to, ako sa bude vaša kariéra vyvíjať!

  Objavte