• Pracovné ponuky v oblasti skladovania

  Vodič vysokozdvižného vozíka, pripravovateľ objednávky, administratívny agent skladu, manažér zásob v sklade, líder tímu skladu...

Pripojte sa k nášmu oddeleniu skladovania

Naše skladovacie a manipulačné služby sú založené na teritoriálnej sieti vytvorenej tak, aby čo najviac vyhovovala potrebám našich zákazníkov. Naše platformy sú certifikované na manipuláciu so všetkými výrobkami, aj s tými najnáročnejšími, od návrhu až po riadenie. Vďaka tomu, že sú určené pre viacerých klientov a viaceré činnosti, zaručujú flexibilitu a optimalizáciu procesov a nákladov. Vďaka výkonným IT systémom sa výkonnosť našich služieb pravidelne a prísne monitoruje: zaručuje sa tak jej neustále zlepšovanie.

Ponuky práce v oblasti skladovania

Prihláste sa teraz

Aké sú povinnosti obsluhy vysokozdvižného vozíka?

Obsluha vysokozdvižného vozíka vykonáva manipulačné práce a prípravu objednávok. Je tiež zodpovedný za riadenie samohybných strojov vybavených palubnými počítačmi v súlade s cestným zákonom, bezpečnostnými predpismi, internými predpismi a špecifikáciami zákazníkov. Je zodpovedný za obchodné procesy, prevádzkové postupy, prístup ku kvalite a hodnoty spoločnosti. Operátor vysokozdvižného vozíka vykladá a skladuje tovar, pričom pripravuje objednávky a expeduje tovar, kontroluje a zúčastňuje sa na inventúrach a zabezpečuje údržbu, monitorovanie, podávanie správ a výstrah.

Aké sú úlohy vedúceho tímu?

Vedúci tímu riadi prevádzkový tím 10 až 30 ľudí, vedie a optimalizuje riadenie ľudských zdrojov, kontroluje plynulý chod prevádzky a monitoruje uplatňovanie postupov a bezpečnostných pokynov.

Ako vyzerá náplň práce manažéra zásob?

Manažér zásob (nazývaný aj manažér zásob) koordinuje všetky počítačové a fyzické operácie s cieľom prispieť k optimálnemu riadeniu zásob vedením tímu v súlade so špecifikáciami zákazníkov, internými predpismi, bezpečnostnými pravidlami, obchodnými procesmi, prevádzkovými postupmi, prístupom ku kvalite a hodnotami spoločnosti. Zodpovedá preto za riadenie zásob, riešenie anomálií alebo nezhôd, riadenie pracovného priestoru a vykonávanie inventúr.

Znie vám to podobne? Prihláste sa teraz!

Ak sa chcete pridať k motivovanému a dynamickému tímu, prihláste sa do FM Logistic!

Ste stále k dispozícii? Pridajte sa k nám!

 • Prečo FM Logistic?

  Chcete sa stať súčasťou výziev priemyslu zameraného na dodávateľský reťazec? Pozrite si všetky dôvody, prečo sa k nám pridať!

  Objavte
 • Budúci #PROFESIONALI

  V FM Logistic ponúkame zaujímavé kariérové možnosti. S nami máte skutočný vplyv na to, ako sa bude vaša kariéra vyvíjať!

  Objavte