• Nákup

Pripojte sa k oddeleniu nákupu spoločnosti FM Logistic

Nákupný tím riadi plnenie záväzkov spoločnosti. Definuje a zavádza nákupnú politiku a plán, ktorý stanovuje hlavné ciele tvorby hodnôt, a to z hľadiska čisto ekonomickej optimalizácie, ale aj z hľadiska zmien a porúch, čo nám umožňuje optimalizovať naše prevádzkové metódy.

Ste pragmatickí a vyhovuje vám optimalizácia procesov? Čítajte ďalej, FM Logistic hľadá niekoho, ako ste vy.

Ponuky práce v oddelení nákupu

Prihláste sa teraz

Pridajte sa k nám ako globálny riaditeľ nákupu!

Globálny riaditeľ nákupu: Riaditeľ nákupu skupiny má dvojakú úlohu, pretože je zodpovedný za štruktúrovanie a profesionalizáciu funkcie nákupu definovaním a zavádzaním najmodernejších metód, informačných systémov a procesov.

Riaditeľ globálneho nákupu definuje a implementuje stratégiu nákupu mapovaním rôznych kategórií nákupu a identifikáciou pák na zlepšenie nákladov alebo kvality, analýzou trhov a odporúčaním trhov, ktoré sa majú spojiť, a trhov, ktoré sa majú lokalizovať. Má tiež rôzne úlohy, ako je navrhovanie inovatívnych riešení, aby sa nákup stal pákou na vytváranie hodnoty s našimi dodávateľmi alebo zákazníkmi (trh, zdieľaný nákup, krížový predaj atď.) a aktérom ekologickej transformácie skupiny, definovanie nákupných stratégií s internými alebo aj externými zákazníkmi.

Podnietili sme váš záujem? Skvelé! Prihláste sa teraz.

Pracujte v spoločnosti FM Logistic ako asistent nákupu!

Asistent nákupu podporuje operačný tím nákupcov, aby uľahčil rôzne fázy nákupného procesu. Podlieha vedúcemu administratívy nákupu, spravuje nákupné objednávky v systéme SAP, pomáha pri riešení sporných faktúr, koordinuje riadenie nezrovnalostí a zabezpečuje ich uzavretie. Asistent nákupu spolupracuje s nákupcami s cieľom zabezpečiť plnenie cieľov oddelenia nákupu a pripravuje komunikačné materiály oddelenia.

Znie vám to podobne? Prihláste sa teraz!

Ak sa chcete pridať k motivovanému a dynamickému tímu, prihláste sa do FM Logistic!

Ste stále k dispozícii? Pridajte sa k nám!

  • Prečo FM Logistic?

    Chcete sa stať súčasťou výziev priemyslu zameraného na dodávateľský reťazec? Pozrite si všetky dôvody, prečo sa k nám pridať!

    Objavte
  • Budúci #PROFESIONALI

    V FM Logistic ponúkame zaujímavé kariérové možnosti. S nami máte skutočný vplyv na to, ako sa bude vaša kariéra vyvíjať!

    Objavte